השתלות שיניים

השתלות שיניים – כיום מדינת ישראל נחשבת למעצמה בכל הקשור לרפואת שיניים ובהשתלות שיניים בפרט, ובהחלט ניתן לראות על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות שאחוזי ההצלחה של תהליך השתלות שיניים הם גבוהים ביותר. כך באופן טבעי ניתן לומר שבמקרה של איבוד שיניים השתלה היא התהליך המומלץ ביותר על ידי רופאי השיניים. את ניתוח השתלות השיניים עצמו מבצע רופא שיניים בעל התמחות בתחום ההשתלה מתבצעת במרפאה עצמה.

 

בעקבות ההתקדמות המדהימה של הטכנולוגיה באופן כללי וברפואת שיניים בפרט ניתן להתאים כיום לכל אחת ואחד את הטיפול המתאים לבעיה שלהם באופן מדויק. ישנם כיום מגוון אדיר של טיפולים ואף ניתן לטפל בכל הבעיה ביום אחד, השתלת שיניים ביום אחד זהו תהליך שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות ומתאים בעיקר לכאלה החרדים מרופא השיניים, הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה כך שהמטופל מורדם לאורך הטיפול ומתעורר עם פה חדש תרתי משמע…

תותבות על שתלים

המטרה של תותבות על שתלים היא להקנות אורך חיים בריא ואסתטי וכמו כן לאפשר לחולה לחיות ולתפקד כמו שצריך, התותבות מיועדות בדרך כלל לבני הגיל השלישי אשר סובלים ממחלות שונות בחלל הפה ונצרכים בעזרה של תותבות. ישנם מספר שיטות של תותבות על שתלים, יש את השיטה של תותבות נשלפות  ואת השיטה של התותבות הקבועות. גם תהליך זה ניתן לבצע בדרך הרגילה שאורכת מספר מפגשים או לבצע את ההליך ביום אחד. מה שבטוח זה שניתן לשפר את איכות החיים באופן משמעותי על ידי התקנה של תותבות על שתלים

שתלים דנטליים

שתל דנטלי נועד לשמש כתחליף לשן שאבדה, השתל מחליף את שורש השן ומקבע את הבסיס לשן החדשה. לאחר השתלת השתל מתחילים תאי העצם להתפתח מסביבו ומחזקים אותו למקומו, תהליך זה נקרא "התאחות עצם".

להשתלה של שתלים דנטלים יתרונות רבים, הם מעניקים תחושה של שן טבעית כך התפקוד של המושתל רק יכול להשתפר, השתלים מסייעים לשמור על בריאות הפה וכמובן ולא פחות חשוב הם משפרים את מראה הפנים והפה ויכולים להשפיע באופן ישיר על תחושת הביטחון של המטופל.

כמובן שישנם טיפוליים אלטרנטיביים לאובדן שיניים אך אין ספק שככל שעוברות השנים והטכנולוגיה רק הולכת ומשתפרת טיפול בשתלים דנטליים הופך להיות המומלץ ביותר על ידי הרופאי שיניים אם בישראל ואם בשאר העולם שתלים דנטליים מחזירים את החיוך לאנשים.